Pokus

„Když něčeho chcete dosáhnout,
stačí se pro to natáhnout.“


Divadlo je cvičiště a zároveň bojiště,
kde je možné i nemožné. Každý z nás má v životě mnoho masek, ale v divadle to neznamená jen zábavu, nýbrž i disciplínu a absolutní synergii. Je to prostor, kde jsem omezen jen velikostí jeviště. Na divadle mne nejvíce baví to, že je to činnost, která není stereotypní a přináší užitek mně i divákům.

Pepa

Znáte takový ten typ člověka, který se pořád jen směje, a proto s každým najde společnou řeč? Tak to je náš Pepa! Nikdy ho neuvidíte zamračeného. Do Divadla Procity vplul jako blesk z čistého nebe a okamžitě si dokázal vybudovat své místo čestného herce.

„Pořád na sobě pracuj.“

Divadlo pro mě znamená splnění dalšího mého snu. Vždycky mne lákalo převtělení se do dané role a na chvíli „žít život postavy“. Zároveň to pro mě představuje činnost, která lidem přináší, pobavení, odpočinek od starostí a spoustu dalšího. Takže to vnímám i tak, že můžeme někomu zpříjemnit den 😃

Avatar
Martin

Herec, produkční a dramaturg. Je jedním ze zakládajících členů divadla Procity. Skvěle se dokáže zhostit rolí drsňáků. Zároveň se stará se o organizační stránku věci, zajištění eventů a představení, proto je neodmyslitelnou součástí realizačního týmu.

„Všechny hranice jsou konvence
čekající na překročení.“


Žijeme ve světě, který má svá pravidla a kde každý máme svoji roli, aniž si to uvědomujeme. Pro mě je život jedno velké divadlo, kde v jedné roli můžeme zůstat do konce, anebo ji čas od času změnit.

Zakladatelka, režisérka a vizionářka divadla Procity v jedné osobě. V inscenacích vychází z reflexe současného světa takového jaký je. Kromě komplexního vedení divadla se věnuje produkci a příležitostnému herectví.

„Život bez přátel je jak moře bez soli.“

Přijímat role, hrát si s emocemi,
poznávat sám sebe, vkládat ze sebe, pilovat, bavit a zasloužit si… To je pro mě divadlo 😃

Charismatický herec, tanečník swingu, letec a pořadatel kulturních akcí se srdcem na dlani. Renesanční člověk. Od té doby, co je Štěpán součástí týmu, uplatňuje u nás své všestranné umělecké nadání.

„Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.“

Sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.