Kurz herectví

Děti od 3 do 6 let

Co se budou děti učit?

Kurz herectví pro děti od 3 let je postaven na rozvoji představivosti a improvizace propojené s pohybem a rytmikou. U dětí rozvíjíme jejich přirozený talent, který vychází z nich samotných. Děti tak prohloubí svoji kreativitu a objevují tak v sobě vlastní tvůrčí osobnost.

Jak s dětmi pracujeme?

Lekce je rozdělená na dvě části. Tou první je volná improvizace, která popustí uzdu kreativitě, aby dítě objevovalo samo sebe, svět a vše co s ním souvisí. V druhé části se zaměřujeme na strukturovanou činnost, kdy se děti učí pomocí spolupráce s ostatními vytvářet různé obrazy skrze pohyb, říkanky a povídky.

Co se děti v kurzu naučí?

Zdravému sebevědomí
Elementární hereckou průpravu
Spolupracovat s ostatními
Rozvíjet fantazii a představivost

Kdo bude vaše děti provázet?

Tereza Hrubá

Herečka a lektorka herectví pro děti

Tereza vystudovala obor hudebně-dramatický na ZVOŠ umění. Svoji divadelní praxi započala přímo na prknech Městského divadla Zlín. Prošla si inscenace různých žánrů. Věnovala se autorskému a alternativnímu divadlu. Její srdce však prahlo po cestování, a tak několik se několik let plavila na zaoceánských lodích Royal Carribean, kde denně moderovala několik společenských akcí. Po návratu se opět vrátila na prkna, co znamenají svět. Začala se věnovat dětskému diváku v rámci Divadla Pod Kloboukem a Divadélku na koleně. V současnosti se zabývá moderováním společenských akcí pro děti a uměleckou tvorbou v rámci Divadla Procity, kde působí jako herečka a dramaturgyně. V hereckém studiu zastává pozici lektorky herectví a režisérky.

Kdy, kde a za kolik?

Délka a čas

15 – 16
po celé pololetí

Za kolik?

4 900 Kč

Kde?

Slezská 74, Praha 3 Vinohrady

Kdy?

každý čtvrtek

1. 2. – 27. 6. 2024

2. 9. 2024 – 30. 1. 2025