Kurz herectví

Děti od 3 do 6 let

Co se budou děti učit?

Kurz herectví pro děti od 3 let je postaven na rozvoji představivosti a improvizace propojené s pohybem a rytmikou. U dětí rozvíjíme jejich přirozený talent, který vychází z nich samotných. Děti tak prohloubí svoji kreativitu a objevují tak v sobě vlastní tvůrčí osobnost.

Jak s dětmi pracujeme?

Lekce je rozdělená na dvě části. Tou první je volná improvizace, která popustí uzdu kreativitě, aby dítě objevovalo samo sebe, svět a vše co s ním souvisí. V druhé části se zaměřujeme na strukturovanou činnost, kdy se děti učí pomocí spolupráce s ostatními vytvářet různé obrazy skrze pohyb, říkanky a povídky.

Co se děti v kurzu naučí?

Zdravému sebevědomí

Elementární hereckou průpravu

Spolupracovat s ostatními

Rozvíjet fantazii a představivost

Kdo bude vaše děti provázet?

Tereza Hrubá

Herečka a lektorka herectví pro děti

Terka je absolventkou hereckého oboru na na zlínské VOŠ v rámci které hostovala na prknech divadla Zlín. V současné době se věnuje herectví, improvizaci a lektorování. Zkušenosti nabrala jako herečka v dětském Divadle Pod Kloboukem nebo jako lektorka příměstských táborů. Delší čas působila jako animátorka na dětských animačních akcích v ČR a v zahraničí. V Divadle Procity vystupuje jako hlavní herečka a lektorka kurzů pro děti a dospělé.

Kdy, kde a za kolik?

Délka a čas

15 – 16
po celé pololetí

Za kolik?

3 900 Kč

Kde?

Srbská 185/1, Praha 6

Kdy?

každý čtvrtek od 1. 9. 2022 – 26. 1. 2023