O nás

Kdo jsme?

Jsme divadlo Procity, nezávislé zážitkové divadlo s vášní pro současnou dramatiku. Posouváme magický divadelní svět do jiné dimenze, za hranu očekávání.

Při realizaci našich inscenací nezůstáváme na povrchu, ale sestupujeme až na dřeň lidské psychiky. Spojením současné dramatiky se zážitkem stíráme přechod mezi realitou a fikcí.

Představení, která uvádíme jsou skutečným zážitkem. Nebojíme se ukázat to, před čím ostatní zavírají oči. Nebojíme se říci to, co mnozí nechtějí slyšet. Ukazujeme realitu takovou, jaká je.   

Svou tvorbou upozorňujeme na nekonečné množství společenských masek, které všichni nosíme.  Téma, která „hýbou“ českou společností jsou nám vlastní.

Svou tvorbou upozorňujeme na nekonečné množství společenských masek, které všichni nosíme. Tušíte, co všechno se za nimi může skrývat?

City a emoce mají v naší tvorbě velký prostor.
Zajímají nás emočně vyhrocené příběhy, které jdou až na dřeň lidské psychiky. Nebojíme se ukázat to, před čím ostatní zavírají oči. Nebojíme se říci to, co mnozí nechtějí slyšet. Ukážeme vám realitu takovou, jaká je.

Máte odvahu Procit-nout s námi?