Dramaticky zážitkový teambuilding

Unikátní systém kreativních divadelních aktivit pro podporu osobního rozvoje, týmové spolupráce, obchodních dovedností a vzdělávání pomocí dramatické tvorby.

Divadelní představení

Jedná se o firemní rozvojový workshop, který je zasazen do divadelního prostředí, kdy celý tým spolupracuje na tvorbě inscenace. Každý má svoji nezastupitelnou roli, pomocí které postupuje ke společnému cíli, kterým je stvoření divadelní inscenace.

Tento teambuilding poskytuje únik z profese, ale zároveň pracuje se všemi faktory obchodního prostředí.

Doba trvání: 1 – 2 dny
Počet hráčů: 8 – 20
Program na míru

Týmprovizace

Improvizace je vhodnou formou prezentace, neboť umožňuje zrod akce přímo před divákem. Teambuilding zaměřený na prezentační dovednosti, schopnosti reagovat na nečekané situace, umění pracovat s chybou a odbourávání stresu z veřejného projevu je vhodný pro skupiny, které přichází do kontaktu s lidmi ať už na meetingu, poradách nebo obchodních schůzkách.

Doba trvání: 1 – 2 dny
Počet hráčů: 6 – 20
Program na míru

Kreativitou k rozvoji

Teambuilding inspirovaný hereckými etudami stvořenými pro rozvoj hereckých osobností. Se svým týmem si vyzkoušíte, čím vším musí procházet herci, aby se dokázali připravit na roli. Teambuilding je možno zaměřit na rozvoj jednotlivých dovedností jako je týmová spolupráce, obchodní dovednosti, vyjednávání, prezentační dovednosti, asertivitu nebo komunikační dovednosti.

Doba trvání: 1 – 2 dny
Počet hráčů: 6 – 20
Program na míru

Čeho dosáhnete pomocí divadelního teambuildingu?Porozumění týmovým rolímSchopnost řešit problémyZlepšení vztahů s kolegyRozvoj týmové kreativity

„Večírek v podání členů Divadla Procity nás naprosto vtáhl do magického divadelního světa.
Zážitkové představení v podobě byznysové hry bylo opravdu tematické a k zamyšlení.
O to víc nás pobavila improvizační show „ala partička“ v podání herců, kde jsme sami jsme vybírali, co herci budou hrát.
Pokud někdo hledá originální zábavu na večírek, potom Divadlo Procity můžu doporučit.“


– AXA assistence, Sabina Hodboďová, regionální ředitelka –