VÍKENDPROVIZACE

„Oddej se improvizaci a probuď kreativitu“

Co se o VIKENDPROVIZACI naučíte?

 • Mít kontrolu nad nečekanou situací
 • Převzít iniciativu a nezůstat vnitřně pasivní
 • Pohotově reagovat s humorem a nadhledem
 • Odvaze čelit novým výzvám
 • Poznat a posouvat své limity
 • Jak se to naučíte?

  Hrajeme si spolu jako tým ve skupině 8 – 16 lidí a podporujeme jeden druhého. Učíme se pracovat s chybou tím, že chyby vítáme, protože často vedou k zajímavým výsledkům. Pomocí improvizačních technik se učíme být v přítomnosti a soustředit se na to, co se děje na jevišti. Učíme se mít rádi své kolegy, vzájemně je respektovat a vytvářet přirozený humor.

  Desatero pro život:


  Kdy, kde a za kolik?

  Délka a čas

  14 hodin, rozložených do 2 dnů v čase 9 – 16

  Za kolik?

  4 000 Kč

  Kde?

  Srbská 185/1, Praha 6

  Termíny

  7. 1.  – 8. 1. 2023
  8. 4.  – 9. 4. 2023

  Kdo vás bude provázet?

  Miloš Haták

  Improvizátor a lektor improvizace

  Miloš Haták je členem a trenérem improvizačního divadla B.I.Z.O.N.I., člen skupiny ImproLab a člen divadla NerušKruh. Vede prezenční tréninky, online tréninky a věnuje se moderování charitativních akcí. Pomocí improvizace odkrývá skryté stránky osobnosti a nechává je vyniknout.

  „V rámci divadelní improvizace staví scény, příběhy a světy jen pro danou chvíli. To, že se nikdy nebudou situace opakovat, závisí právě na koktejlu osobností herců a jejich vzájemných reakcí. Pomíjivost scén dává hercům volnost a lehkost v objevování a v překvapování sebe sama i diváků. A je to neskutečná legrace. Vždyť, co se stane, když se potká kosmonaut s rybářem?“

  CHCI SE PŘIHLÁSIT