fbpx

VÍKENDPROVIZACE

„Oddej se improvizaci a probuď kreativitu“

Co se o VIKENDPROVIZACI naučíte?

 • Mít kontrolu nad nečekanou situací
 • Převzít iniciativu a nezůstat vnitřně pasivní
 • Pohotově reagovat s humorem a nadhledem
 • Odvaze čelit novým výzvám
 • Poznat a posouvat své limity
 • Jak se to naučíte?

  Hrajeme si spolu jako tým ve skupině 8 – 16 lidí a podporujeme jeden druhého. Učíme se pracovat s chybou tím, že chyby vítáme, protože často vedou k zajímavým výsledkům. Pomocí improvizačních technik se učíme být v přítomnosti a soustředit se na to, co se děje na jevišti. Učíme se mít rádi své kolegy, vzájemně je respektovat a vytvářet přirozený humor.

  Desatero pro život:


  Kdy, kde a za kolik?

  Délka a čas

  16 hodin, rozložených do 2 dnů v čase 10 – 18

  Za kolik?

  4 000 Kč

  Kde?

  Novovysočanská 862/4, Praha 9

  Termíny

  6. 6. 2020 – 7. 6. 2020
  OBSAZENO
  20. 6. 2020 – 21. 6. 2020
  OBSAZENO
  11. 7. 2020 – 12. 7. 2020

  Průvodce improvizací

  Michal Svoboda

  herec, lektor, improvizátor a scénárista

  Jako lektor improvizace se Michal opírá jak o hereckou praxi v divadle a ve filmu, tak o svoji hravost a schopnost nadchnout druhé. K improvizaci se dostal během svého dvouletého hereckého tréninku v Londýně (The Questors Theatre). Dále pak vedl improvizační kurzy pro začátečníky i pro pokročilé.

  „Kdesi a kdysi jsem zaslechl od kohosi cosi jež mě provází celým životem. „Buď placen za to, že si hraješ. Zařiď si život tak aby sis z něj nemusel brát dovolenou.“ Dlouho jsem si myslel že člověk musí najít nejúžasnější prací, nejlepší místo, kde žít, nevetší… víte kam mířím. Ačkoliv vše toto napomáhá k docílení životní pohody, pravda toho moudra leží jinde. Jde o postoj k životu, cokoliv děláme. Improvizační dovednosti ti pomohou přiblížit se k tomuto ideálu jakákoliv je tvá výchozí situace. Neměnit vše kolem sebe útěkem za úžasnějším, větším či lepším, ale spíše tím, jak svět vnímáme. Improvizační trénink ti pomůže reagovat s lehkostí na mnohé životní situace a přispěje ke zlepšení tvých životních prožitků. Budeš schopen pohotově a přirozeně reagovat na nové a nečekané situace. Zlepší se tvoje kreativita, komunikace a veřejné vystupování. Poznáš a posuneš své limity. Improvizace ti dodá odvahu nezůstat vnitřně pasivní.“

  Těším se na shledanou.
  Michal

  CHCI SE PŘIHLÁSIT