fbpx

Eliška Kahoun

Zakladatelka, režisérka a vizionářka divadla Procity v jedné osobě. V inscenacích vychází z reflexe současného světa takového jaký je. Kromě komplexního vedení divadla se věnuje produkci a herectví.

Eliška

„Všechny hranice jsou konvence
čekající na překročení.“


Žijeme ve světě, který má svá pravidla a kde každý máme svoji roli, aniž si to uvědomujeme. Pro mě je život jedno velké divadlo, kde v jedné roli můžeme zůstat do konce, anebo ji čas od času změnit.

Martin Strnad

Herec, produkční a dramaturg. Je jedním ze zakládajících členů divadla Procity. Skvěle se dokáže zhostit rolí drsňáků. Zároveň se stará se o organizační stránku věci, zajištění eventů a představení, proto je neodmyslitelnou součástí realizačního týmu.

Martin

„Pořád na sobě pracuj.“

Divadlo pro mě znamená splnění dalšího mého snu. Vždycky mne lákalo převtělení se do dané role a na chvíli „žít život postavy“. Zároveň to pro mě představuje činnost, která lidem přináší, pobavení, odpočinek od starostí a spoustu dalšího. Takže to vnímám i tak, že můžeme někomu zpříjemnit den.

Štěpán Havran

Charismatický herec, tanečník swingu, letec a pořadatel kulturních akcí se srdcem na dlani. Renesanční člověk. Od té doby, co je Štěpán součástí týmu, uplatňuje u nás své všestranné umělecké nadání.

Štěpán

„Život bez přátel je jak moře bez soli.“

Přijímat role, hrát si s emocemi,
poznávat sám sebe, vkládat ze sebe, pilovat, bavit a zasloužit si… To je pro mě divadlo.

Tereza Hrubá

Herečka a komička tělem i duší, která nenechá žádného diváka bez úsměvu. S Terkou Divadlo Procity „procitlo“ do opravdového zážitku, protože její srdce tluče pro prkna, co znamenají svět.

“Nelituj toho co si udělal, ale jen toho co si neudělal.”

Divadlo pro mě znamená seberealizaci, terapii a svobodu slova a názoru. Nejsou hranice, překážky a limity. Můžeš být kýmkoliv, kdekoliv, kdykoliv. Hravá forma duševní léčby. Je to zkrátka balzám na moji hlavu.

Tereza Páclová

Vášnivá herečka, která jde oddaně za svým cílem „žít naplno divadlem“. Kromě toho ráda píše, miluje tajemno a dokáže se svým vnímáním napojit na příběhy, které nezůstávají na povrchu.

“Když člověk má svůj cíl, neexistují žádné překážky!”

Především žít život každičké postavy, vychytat do detailu sebemenší pohyby, mimiky, gesta a v hloubi duše jejich niterní svět, který nezná mezí. Herec je vskutku moudrý blázen, pro lidi rozdal by svůj smích i pláč.

Daniel Dvořák

Komparzista, asistent online marketingu, příležitostný herec, milovník divadla a filmu. V Divadle Procity uplatňuje své dovednosti v úpravě videí a webových stránek a zároveň rozvíjí své herecké a řečnické dovednosti.

“Carpe diem – užívej dne, jakoby byl tvůj poslední”

Pro mě bylo divadlo místo překvapení, kulturního obohacení, nadšení, obdivu a jedinečných zážitků. Vždy jsem si říkal, jaké to musí být, z pozice divadelníka, vidět plný sál lidí těsně před začátkem hry. A nyní mám příležitost to zjistit a něco pro to udělat.