Eliška Kahoun

Zakladatelka, režisérka a vizionářka divadla Procity v jedné osobě. V inscenacích vychází z reflexe současného světa takového jaký je. Kromě komplexního vedení divadla se věnuje produkci a herectví.

Eliška

„Všechny hranice jsou konvence
čekající na překročení.“


Žijeme ve světě, který má svá pravidla a kde každý máme svoji roli, aniž si to uvědomujeme. Pro mě je život jedno velké divadlo, kde v jedné roli můžeme zůstat do konce, anebo ji čas od času změnit.

Daniel Dvořák

Dan zastřešuje produkci a všeobsáhlé disciplíny jako je marketing, grafika a technické záležitosti. Také je příležitostný herec, milovník divadla a filmu. V Divadle Procity uplatňuje své dovednosti v úpravě videí a webových stránek a zároveň rozvíjí své herecké a řečnické dovednosti.

Daniel

“Carpe diem – užívej dne, jakoby byl tvůj poslední”

Pro mě bylo divadlo místo překvapení, kulturního obohacení, nadšení, obdivu a jedinečných zážitků. Vždy jsem si říkal, jaké to musí být, z pozice divadelníka, vidět plný sál lidí těsně před začátkem hry. A nyní mám příležitost to zjistit a něco pro to udělat.

Tereza Hrubá

Herečka a komička tělem i duší, která nenechá žádného diváka bez úsměvu. S Terkou Divadlo Procity „procitlo“ do opravdového zážitku, protože její srdce tluče pro prkna, co znamenají svět.

Tereza

“Nelituj toho co si udělal, ale jen toho co si neudělal.”

Divadlo pro mě znamená seberealizaci, terapii a svobodu slova a názoru. Nejsou hranice, překážky a limity. Můžeš být kýmkoliv, kdekoliv, kdykoliv. Hravá forma duševní léčby. Je to zkrátka balzám na moji hlavu.