Ochutnávka tvůrčího psaní

„Zjisti, kam až tě může zavést vlastní kreativita“

 

Chceš vědět, jak se posunout ve svých textech? Kam je směřovat? Jak překonat tvůrčí blok? Co je tvou silnou a slabou stránkou? Kde ubrat a kde naopak zabrat?

Pojď se naučit jednoduchá a funkční cvičení na kreativitu a napiš si svůj vlastní příběh. Popovídej si o vášni ke psaní a literatuře s podobně zaměřenou skupinou lidí.

Začít psát ucelené texty a umět jim dát příslušnou fazónu a štábní kulturu, je jen krůček od vysněné spisovatelské dráhy.

Co si odneseš z ochutnávky tvůrčího psaní?

Povědomí o fungování spisovatelského řemesla

Reflexi textů, spolu s přístupy k tvorbě, postavám a příběhu

Objevíš vlastní možnosti rozvoje a kreativity

Nevšední zážitek a nový pohled na osobní rozvoj

Kdy, kde a za kolik?

Délka a čas

2 hodiny v čase 19:30 – 21:30

Za kolik?

700 Kč

Kde?

RECesse, Břevnovská 1, Praha 6

Termíny

21. 6. 2023

19. 7. 2023

16. 8. 2023

Kdo bude vás provázet?

Anna Řehůřková

Umělkyně a lektorka kurzů tvůrčího psaní

Anna, je absolventkou pedagogického oboru na Divadelní fakultě Akademie múzických umění v Praze a ve studiích ještě pokračuje. Věnuje se psaní poezie, povídek a divadelních scénářů. Publikovala pro Východočeské divadlo recenze divadelních představení a rozhovory s herci a umělci. S uměleckou skupinou z jejího rodného města vydali dva sborníky a aktivně se věnují autorským čtením. Její básně jsou publikované na platformě Nedělní chvilka poezie. Taky se věnuje herectví, slam poetry, dialogickému jednání a hudbě. Baví jí rozvíjet tvořivost a objevovat nové zákoutí lidské fantazie. A hlavně kultivovat autorský styl, který máme všichni jedinečný a originální.