Ochutnávka tvůrčího psaní

„Zjisti, kam až tě může zavést vlastní kreativita“

 

Chceš vědět, jak se posunout ve svých textech? Kam je směřovat? Jak překonat tvůrčí blok? Co je tvou silnou a slabou stránkou? Kde ubrat a kde naopak zabrat?

Pojď se naučit jednoduchá a funkční cvičení na kreativitu a napiš si svůj vlastní příběh. Popovídej si o vášni ke psaní a literatuře s podobně zaměřenou skupinou lidí.

Začít psát ucelené texty a umět jim dát příslušnou fazónu a štábní kulturu, je jen krůček od vysněné spisovatelské dráhy.

Co si odneseš z ochutnávky tvůrčího psaní?

Povědomí o fungování spisovatelského řemesla
Reflexi textů, spolu s přístupy k tvorbě, postavám a příběhu
Objevíš vlastní možnosti rozvoje a kreativity
Nevšední zážitek a nový pohled na osobní rozvoj

Kdy, kde a za kolik?

Délka a čas

2 hodiny v čase 19:30 – 21:30

Za kolik?

700 Kč

Kde?

Alibi, Svatovítská 6, Praha 6

Termíny

12. 5. 2024

10. 6. 2024

14. 7. 2024

Kdo bude vás provázet?

Miroslav Lukačovič

Režisér a lektor kurzů tvůrčího psaní

Miroslav Lukačovič sa narodil v Revúcej na Slovensku, kde studoval na prvním Slovenském Literárním Gymnáziu. Miro je divadelním režisérem, dramaturgem a lektorem. Vystudoval obor Činoherní režie na JAMU v Brně. Autorsky a režijně se podílel na mnohých pohybově-experimentálních, ale i činoherních inscenacích a projektech v Česku i na Slovensku. V roce 2020 a 2021 byl interním dramaturgem v Divadle Andreja Bagara v Nitre. Kromě režijní a dramaturgické činnosti napsal několik divadelních recenzí, pár článků do časopisů A2 a Kapitál, několik let vede hudebně textařskou dílnu na multižánrovém festivalu LETAVY a učil na ZUŠ v Nitre. Momentálně žije v Praze a pracuje jako režisér, dramaturg a lektor na volné noze. V Divadle procity působí jako lektor tvůrčího psaní a lektor hereckého studia.